up up


NovAtel

Kanadyjska firma NovAtel produkuje szeroką gamę wysokiej jakości komponentów GNSS, które trafiają w różne przedziały ceny i wymagań. Odbiorniki NovAtel znane są z solidnej konstrukcji, przejrzystego języka komend oraz łatwości konfiguracji.O firmie NovAtel.

NovAtel to jeden z niewielu podmiotów na rynku GNSS który prowadzi własne badania w zakresie algorytmów GNSS, RTK i INS i tworzy unikalne rozwiązania na poziomie układów scalonych.

GPS.PL i  NovAtel.

Od początku działalności jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem urządzeń NovAtel w Polsce. Zaopatrujemy wiodące przedsiębiorstwa i instytucje.

Katalog oferty.


Oferta NovAtela obejmuje zarówno precyzyjne komponenty dla integratorów (karty GNSS OEM, anteny, oprogramowanie), jak i gotowe rozwiązania pomiarowe i nawigacyjne.

Katalog INS+RTK SPAN (PDF)
Katalog odbiorników  GNSS (PDF)
Katalog anten GNSS (PDF)

Polecamy:

 •  

  OEM 7600

  miniaturowa karta GNSS

 •  

  OEM 7700

  zaawansowana karta GNSS

 •  

  OEM 7720

  2-antenowa karta GNSS

 •  

  PwrPak

  rolniczy RTK PPP 4 cm

 •  

  OEM 615

  okazja: wyprzedaż: -50%

 •  

  OEM 628

  okazja: wyprzedaż -50%

 •  

  FlexStar

  DGPS 50 cm/10 Hz

 •  

  FlexPak6

  serwis korekt 4 cm PPPDlaczego NovAtel?

NovAtel to mercedes wśród odbiorników GNSS.

Zaawansowany.

Technologie R.A.I.M., AL1GN, GL1DE i SPAN zmieniają sposób pracy odbiornika i pozwalają na nowe, innowacyjne usługi. Możesz je wypróbować na swoim odbiorniku poprzez 30-dniowy kod autoryzacyjny - gratis.

Skalowalny.

Odbiornik możesz kupić w przystępnej cenowo opcji i następnie rozbudować w miarę rosnących potrzeb. Taka rozbudowa nie wymaga demontażu ani przesłania do serwisu.

Innowacyjny.

Np. synergia technologii GNSS, korekt satelitarnych L-Band oraz ścisłej integracji inercjalnej pozwala na autonomiczną dokładność 4 cm prawie globalnie, także w trudnych warunkach odbioru.

Wzorcowe wsparcie.

Wsparcie techniczne do rozwiązań NovAtel jest wzorem w branży GNSS,  a my udostępniamy je w języku polskim, blisko klienta. Na większość pytań odpowiadamy tego samego dnia.

Urządzenia testowe.

Zapraszamy do zapoznania się z zestawem NovAtel w formie wypożyczenia. Udostępniamy wybrane modele gotowe do pracy. Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz.

Używany przez liderów.

Wybrani użytkownicy odbiorników NovAtel:

   - Google Maps,
   - TomTom B.V.,
   - Leica Geosystems.